reklama

Gdzie lecieć na wakacje w marcu?

redakcja | 04.10.2022 08:08 Kategorie: Gdzie lecieć na wakacje?
Kobieta siedząca na brzegu basenu
Kobieta siedząca na brzegu basenu | yuriyzhuravov
Obserwuj nas w Google News i otrzymuj codziennie podobne informacje

Marzec to w Polsce często bardzo zimny okres. Astronomiczna wiosna zaczyna się dopiero w równonoc wiosenną, czyli pod koniec marca. Jeżeli chcesz się wygrzać w marcu to musisz szukać ciepłych miejsc poza Polską. Poniżej przedstawiamy Ci propozycje miejsc gdzie jest ciepło w marcu. Na pewno znajdziesz dla siebie wymarzone wakacje w marcu.

Izrael w marcu

Dzięki tanim liniom lotniczym oraz czasem lotu nieprzekraczającym cztery godziny z Warszawy Izrael stał się znakomitą opcją na odpoczynek w marcu.  Atrakcji i miejsc do zobaczeniu w Izraelu jest tak dużo, że możesz zaplanować nawet dłuższy marcowe wakacje. Przygotowaliśmy hasłowo pomysły na różne rodzaje spędzania wolnego czasu. Dzięki tanim linią lotniczym takim Wizz Air czy Ryanair bez problemu i tanio dostaniesz się do Izraela. Lot również posiada w swojej ofercie loty do Izraela.

Wybierz miejsca, które możesz zwiedzić w marcu w Izraelu.

Lubisz imprezować? Lubisz dobrze pojeść?  Lubisz hipsterskie kawiarenki? Lubisz piaszczyste plaże? A może po prostu masz chęć zjeść przepyszny izraelski humus? Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco na nasze pytania to city break w Tel Awiwie przypadnie Ci do gustu. Tel Awiw to bardzo młode, nowoczesne i liberalne miasto. W Tel Awiwie w odróżnieniu do Jerozolimy bardzo ciężko spotkać ubranych tradycyjnie Żydów. Łatwo za to trafisz na surferów na znakomicie przygotowanych do wypoczynku plażach, spotkasz modnie ubranych ludzi w stylowych kawiarenkach lub wybawisz się w klubach tanecznych z najlepszymi DJ-ami.Żeby naprawdę poczuć klimat Tel Awiwu i odwiedzić wspominane najpopularniejsze kluby, bary i restauracje to trzeba niestety liczyć się z wydatkiem kilkukrotnie większym niż w Warszawie. Jedzenie i rozrywka w Tel Awiwie nie jest tania. Zachęcić do wylotu jednak mogą tanie bilety lotnicze oraz tanie zakwaterowanie.

Od zawsze marzyłaś, aby zwiedzić Ziemię Świętą i zobaczyć miejsca, które są tak dokładanie opisywane w Piśmie Świętym? Nie ma na co czekać. Jerozolima powinna być Twoim wyborem na city break. Jerozolima jest niewiele tańsza niż Tel Awiw. Nie jest to jednak miasto imprezowe, ale za to pełnie niesamowitych zabytków.

Włochy w marcu

We Włoszech w marcu w przeciwieństwie do Polski czuć już wiosnę. Jeżeli nie lubisz gorąca, nie planujesz wylegiwać się na plaży, a chcesz złapać trochę promieni słonecznych, zjeść dobre jedzeni to nie zastanawiaj się i wybierz się na city break do jednego z włoskich miast. Polecamy tradycyjnie Rzym, Mediolan, Bergamo. Do tych miast bez problemu dolecisz z polskich lotnisk.

Artykuły z kategorii
Artykuły z portalu