Ekipa wysadziła auto w powietrze. Zobacz wideo

redakcja | 04.10.2022 08:08 Kategorie: Friz (Karol Wiśniewski)

Ekipa Friza znowu robi hałas w sieci i nie daje o sobie zapomnieć. Ekipa wysadziła, na jednym ze swoich nagrań na YouTube, auto w powietrze. Wideo z eksplozji, jak można było się spodziewać, podzieliło internautów. Część jest oburzona, że dla zabawy została zrobiona eksplozja auta, która miała wpływ na środowisko, części podobał się efektowny wybuch rodem z filmów akcji. 

Ilustracja do artykułu, ekipa wysadziła auto.
Ilustracja do artykułu, ekipa wysadziła auto. | kolarz ze zdjęć: zrzut ekranu https://www.youtube.com/watch?v=eOCmg58AlPc oraz grafika autorstwa memoangeles licencja elements.envato.com/user/Lalouetto elements envato
Obserwuj nas w Google News i otrzymuj codziennie podobne informacje

Całe nagranie, w którym ekipa wysadza auto, znajdziecie poniżej. Film już jak większość nagrań Friza przebił milion wyświetleń.  Jeżeli interesuje Was samo wysadzenie auta  przez Ekipę Friza to przewińcie wideo mniej więcej do czternastej minuty. 

Dlaczego Ekipa Friza wysadziła samochód?

Film, w którym możemy zobaczyć wysadzenie auta, ma tytuł:  PREZENT URODZINOWY, KTÓREGO NIGDY NIE ZAPOMNI!!!.

W nagraniu dowiadujemy się, że cała akcja wysadzenia auta jest prezentem dla Wujka Łukiego. Wujek Łuki to pseudonim Łukasza Wojtyca, który w Ekipie Friza jest wsparciem influencerów, a z jego zasięgami na social mediach, też trzeba go nazywać pełnoprawnym influencerem. 

Ekipa Friza jest bardzo popularna wśród dzieci i młodzieży, czy uważacie, że pokazywanie takich nagrań - w których dla zabawy wysadza się samochód -  ma na nich dobry wpływ?

Zobacz na naszej stronie: kim jest Friz?

Artykuły z kategorii
Artykuły z portalu